Semináře, přednášky, workshopy do konce roku 2018:

2. 10. 2018: Cesta krále a královny
Jednodenní seminář, 9:30 - 17:30, Praha, Maitrea
Náš oblíbený seminář pro lidi z byznysu, manažery a manažerky, podnikatele/ky a osvč, prostě pro všechny, kteří vedou jiné lidi a chtěli by se stát králi či královnami namísto vystresovaných obětí čísel a nedostatku času.
Detailní informace zde.

3. 10. 2018: Jak konstelačně pracovat se symptomy a zdravotními potíži
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o tom, jak je možné se skrze konstelace dopídit toho, co naše nemoc znamená a co nám chce říci a především jak se "uzdravit" v souladu s celým systémem rodiny a okolí.
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

10. 10. 2018: Základní konstelační kroky, pravidla a zákonitosti
Večer, 17:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Tento prodloužený večer je určen pro všechny, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů systemických konstelací nebo se zajímají o konstelační výcvik (další běh začíná v lednu 2019). Během čtyř hodin budete seznámeni se základními pravidly fungování systémů, ustanovíme bezpečný a účinný konstelační rituál, podíváme se na rodinné a firemní problémy s "velkým - malým", řekneme si, co s traumaty a jinými vynořujícími se "událostmi" a postavíme množství malých konstelací.
Přihlášky přímo přes Maitreu

12. - 14. 10. 2018: Rodina, partnerství a byznys
Prodloužený víkend, Poděbrady
Jak souvisí tyto tři oblasti našeho života? V tomto semináři se budeme zabývat cestou k ÚSPĚCHU, která vede především skrz naše VZTAHY s okolím, tedy především s lidmi, kteří jsou nám blízcí. To byla na začátku naší pozemské dráhy především máma a snad i táta, příbuzní, babičky a dědečkové. Zde jsme se učili první krůčky v komunikaci, zažívali první pochvaly a také i kritiku a nedocenění. To vše se potom promítá do dalších vztahů a určuje míru sebepřijetí, úspěchu a štěstí.
Další informace a adresa pro přihlášky zde.

9. - 11. 11. 2018: Konstelace finančních přesvědčení
Prodloužený víkend, Praha, Gymnasium Duhovka, Praha
V tomto semináři se budeme zabývat hledáním a objevováním toho, co se ukrývá v našich pocitech o penězích, o bohatství, o blahobytu. Podíváme se na původ našich přesvědčení u našich rodičů, prarodičů a dalších příslušníků našeho "kmene" a pokusíme se vystopovat, proč a od koho přesně jsme naše vzory přebrali.
Další informace zde. Přihlášky zde.

20. 11. 2018: Vše jednou končí: Oběť, smrt a znovuzrození
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Zcela antidepresivně laděný konstelačně-přednáškový večer o nutnosti dobrého konce, abychom mohli něco jiného dobře začít.
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

23. - 25. 11. 2018: Jóga, zen a (ristretto)-konstelace v Poděbradech
Prodloužený víkend, Poděbrady, s Janem Bílým a Dagmar Volfovou
Lze skrze jógu a konstelace dosáhnout osvícení? To samozřejmě (jako neosvícený :) nevím. Ale "moje" konstelace se ubírají stále víc směrem k hlubokým, intenzivním vhledům a přijetí všeho tak, jak to je. Právě proto velmi rád kombinuji svoji práci (ve formě malých "ristretto-konstelací") s vědomou jógou, kterou vyučuje Dagmar Volfová. Udělejte si tedy úžasný víkend v lázeňském městě Poděbrady a spojte ho s intenzivními vhledy a zážitky na tomto semináři. Velmi doporučeno také pro muže, kteří jsou občas možná "příliš v hlavě".
Další informace a adresa pro přihlášky ZDE.

27. 11. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Šesté setkání naší "úžasné skupiny" mužů v tomto roce. Sdílení mužů mezi sebou, v mužském kruhu, má neobyčejnou sílu. Jen to, že řekneme, co se děje, s čím si "lámeme hlavu", co nás znepokojuje či trápí (nebo naopak těší) může změnit náš život. Dynamika síly, důvěry a solidarity v takovém kruhu je prostě balzám na mužskou duši.
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

1. a 2. 12. 2018: Konstelační intenzivní postgraduál
Dvoudenní seminář pro absolventy jakýchkoliv konstelačních výcviků.
Začátek v sobotu v 9:30, konec v neděli kolem 16:00, hotel Samechov u Chocerad na Sázavě.

Tento náš zbrusu nový výcvikový postgraduál se obrací na všechny, kteří mají za sebou konstelační výcvik a nyní hledají další cesty k rozvoji své práce. Nebo by rádi s konstelacemi začali, ale stále to nějak "nefunguje". Případně si chtějí ověřit svůj způsob práce a vyvarovat se "slepých skvrn"
Další informace a přihlášky zde

7. - 9. 12. 2018: Konstelace pohádek a mýtů
Prodloužený víkend, Praha, Maitrea
Třináctý ročník oblíbeného předvánočního semináře s vánočkou, cukrovím, pohodou s přáteli i nováčky a hlavně s množstvím pohádkových a mýtických konstelací. Seminář s nejdelší tradicí! Moc se těšíme.
Další informace zde. Přihlášky zde.

12. 12. 2018: Každý rok znovu: Vánoce. O důležitosti (přírodních) svátků.
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o tom, jak je nesmírně důležité sledovat hvězdy a fáze Luny, žít s přibývajícím a ubývajícím světlem a být "cyklický". A čas od času to řádně oslavit…
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

19. 12. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 17:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Poslední (a o hodinu delší) sekání "báječných mužů" v tomto roce. Sdílení a konstelace, osobní příběhy a nadosobní vhledy do mužské problematiky a vztahových zákonitostí. Přijďte se pocvičit v emoční inteligenci!
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

Připravujeme: 24. 1. 2019: "Klasické" konstelace rodinného systému
Celodenní seminář v Maitrei, 9:30 - 17:00
Na základě několika "klasických" konstelací rodinného systému můžete tento den prožít základní stavební kameny konstelací podle Berta Hellingera - například přijetí vyloučených členů, uznání "velikosti" rodičů, hierarchii sourozenců a podobné konstelační rituály a "úkony", které z práce dnešních konstelářů už (bohužel) téměř vymizely. Tento kurz poslouží v moha ohledech. Pro nováčky je to možnost se seznámit s tím, jak rodinné systémy fungují a jak je možné je zharmonizovat. Pro mírně pokročilé může tento den znamenat hlubší ponoření k samým kořenům rodinných konstelací - tak, jak se konstelace původně stavěly. A pro ty, kteří se zajímají o konstelační výcvik "Konstelace, rituál a drama 2019" s Janem Bílým je to výborná přípravka.
Kurz bude při včasném přihlášení stát 1400,- Kč.

Přihlášky přímo přes Maitreu

• • • • • • • •
Adresy všech míst konání zde
Přihlášky na semináře zde

Pro zájemce o individuální sezení informace zde

 

© 2015-2018 by Jan Bily