Semináře, přednášky, workshopy do konce roku 2018:

15. 7. a 12. 8. 2018: Konstelace na historických místech
Podvečer, 16:00 - ca. 19:30, Praha, Vyšehrad (červenec) a Bílá Hora (srpen)
Tento podvečer bude výsledkem spolupráce dvou předních českých odborníků: Jana Bílého, jenž je asi nejznámější český "konstelář" a autor mnoha knih a článků, a také Jana Kroči, historika a průvodce krajinou, který se věnuje terénní mytologii, geomancii a práci s hlubinnými vrstvami české krajiny.
Detailní informace zde.

18. a 19. 8. 2018: Setkání členů a podporovatelů České asociace systemických konstelací
Dva dny, další informace zde.

5. 9. 2018: Rodiče a děti - lze vůbec někoho "vychovat"?
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer pro rodiče dětí i pro děti rodičů, byť by jim bylo třeba už šedesát. A to i tehdy, když jsou celí zoufalí nad tím, že "to všechno" dělají úplně stejně, jako jejich rodiče.
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

13. 9. 2018: Partnerské vztahy: Svoboda i hloubka
Celodenní seminář, 9:30 - 17:00, Praha, Maitrea
Intenzivní konstelační den o všech úžasech i obtížích, se kterými se setkáváme, pokud chceme vybudovat pokročilý, to znamená jak svobodný, tak i hluboký a silný partnerský vztah.
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

18. 9. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Páté setkání naší "úžasné skupiny" mužů v tomto roce. Sdílení mužů mezi sebou, v mužském kruhu, má neobyčejnou sílu. Jen to, že řekneme, co se děje, s čím si "lámeme hlavu", co nás znepokojuje či trápí (nebo naopak těší) může změnit náš život. Dynamika síly, důvěry a solidarity v takovém kruhu je prostě balzám na mužskou duši.
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

22. a 23. 9. 2018: Konstelační praktika pro účastníky výcviků
Dvoudenní víkendový seminář, Hotel Samechov/Sázava
Již tradiční setkání všech konstelačních "mazáků" (a mazaček??), kteří mají zájem na zdokonalení svého umění a intuice, ale také se prostě chtějí potkat s úžasnou partou otevřených lidí. Tentokrát včetně podzimního "Mabon-rituálu".
Další informace zde

28. - 30. 9. 2018: Alchymie vztahů
Prodloužený víkend - tři celé dny! Praha, Duhovka
Rodinné a partnerské vztahy jsou nedílnou součástí našeho rozvoje osobnosti a přispívají velkou měrou k pocitu štěstí. V tomto víkendovém semináři se budeme konstelačně zabývat jejich jemnými a často nepochopenými pravidly. Podíváme se na zákon polarity, zjistíme, jak dalece ovlivňují naši rodiče výber partnera a partnerky a jak určují převzaté rodové zvyklosti kvalitu partnerství i výchovy dětí.
Další informace a přihlášky zde

2. 10. 2018: Cesta krále a královny
Jednodenní seminář, 9:30 - 17:30, Praha, Maitrea
Náš oblíbený seminář pro lidi z byznysu, manažery a manažerky, podnikatele/ky a osvč, prostě pro všechny, kteří vedou jiné lidi a chtěli by se stát králi či královnami namísto vystresovaných obětí čísel a nedostatku času.
Detailní informace zde.

3. 10. 2018: Jak konstelačně pracovat se symptomy a zdravotními potíži
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o tom, jak je možné se skrze konstelace dopídit toho, co naše nemoc znamená a co nám chce říci a především jak se "uzdravit" v souladu s celým systémem rodiny a okolí.
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

10. 10. 2018: Základní konstelační pravidla a zákonitosti
Večer, 17:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Tento večer je určen pro všechny, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů systemických konstelací nebo se zajímají o konstelační výcvik (další běh začíná v lednu 2019).
Detailní informace a přihlášky uvedeme v krátkosti.

12. - 14. 10. 2018: Vztahy v rodině a partnerství - Konstelace s Janem Bílým
Prodloužený víkend, Poděbrady
Náš jarní seminář na toto téma byl tak úspěšný (a úžasný), že jsme se rozhodli ho na podzim zopakovat. Ale nebojte se - nelze vstoupit dvakrát do stejné řeky, takže tento seminář bude opět plný zcela nových vhledů do problémů týkajících se partnerských a rodinných vztahů. Nově se také budeme věnovat našich peněžním přesvědčením - tedy vztahu k hojnosti.
Další informace a adresa pro přihlášky zde.

9. - 11. 11. 2018: Základní rodinné konstelace
Prodloužený víkend, Praha, Duhovka
Tento seminář je určen pro začátečníky i mírně pokročilé. Lze v něm ovšem řešit jakékoliv téma, které je pro konstelace vhodné. Vhodný seminář zejména pro ty, kteří se chtějí s konstelacemi seznámit a možná si i postavit vlastní konstelaci svého rodinného systému.
Další informace zde. Přihlášky zde.

20. 11. 2018: Vše jednou končí: Oběť, smrt a znovuzrození
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Zcela antidepresivně laděný konstelačně-přednáškový večer o nutnosti dobrého konce, abychom mohli něco jiného dobře začít.
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

23. - 25. 11. 2018: Jóga a konstelace v Poděbradech
Prodloužený víkend, Poděbrady, s Janem Bílým a Dagmar Volfovou
Udělejte si pohodový víkend v lázeňském městě Poděbrady - s jógou a konstelačními vhledy do rodinných, pracovních i vztahových problémů. Tento seminář je nejen pro ženy, ale i pro všechny muže, kteří (možná) doposud měli z jógy poněkud obavy. Ta byla totiž v Indii až donedávna čistě mužskou záležitostí. Pod vedením Dáši Volfové (tradiční tantra-jóga) a Jana Bílého (konstelace) prožijeme hluboký a uvolňující víkend.
Další informace a adresa pro přihlášky vbrzku zde.

27. 11. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Šesté setkání naší "úžasné skupiny" mužů v tomto roce. Sdílení mužů mezi sebou, v mužském kruhu, má neobyčejnou sílu. Jen to, že řekneme, co se děje, s čím si "lámeme hlavu", co nás znepokojuje či trápí (nebo naopak těší) může změnit náš život. Dynamika síly, důvěry a solidarity v takovém kruhu je prostě balzám na mužskou duši.
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

30. 11. - 2. 12. 2018: Konstelace finančních přesvědčení
Prodloužený víkend, Praha, Studio Pro
V tomto semináři se budeme zabývat hledáním a objevováním toho, co se ukrývá v našich pocitech o penězích, o bohatství, o blahobytu. Podíváme se na původ našich přesvědčení u našich rodičů, prarodičů a dalších příslušníků našeho "kmene" a pokusíme se vystopovat, proč a od koho přesně jsme naše vzory přebrali.
Další informace zde. Přihlášky zde.

7. - 9. 12. 2018: Konstelace pohádek a mýtů
Prodloužený víkend, Praha, Maitrea
Třináctý ročník oblíbeného předvánočního semináře s vánočkou, cukrovím, pohodou s přáteli i nováčky a hlavně s množstvím pohádkových a mýtických konstelací. Seminář s nejdelší tradicí! Moc se těšíme.
Další informace zde. Přihlášky zde.

12. 12. 2018: Každý rok znovu: Vánoce. O důležitosti (přírodních) svátků.
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o tom, jak je nesmírně důležité sledovat hvězdy a fáze Luny, žít s přibývajícím a ubývajícím světlem a být "cyklický". A čas od času to řádně oslavit…
Detailní informace zde. Přihlášky přímo přes Maitreu

19. 12. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 17:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Poslední (a o hodinu delší) sekání "báječných mužů" v tomto roce. Sdílení a konstelace, osobní příběhy a nadosobní vhledy do mužské problematiky a vztahových zákonitostí. Přijďte se pocvičit v emoční inteligenci!
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

• • • • • • • •
Adresy všech míst konání zde
Přihlášky na semináře zde

Pro zájemce o individuální sezení informace zde

 

© 2015-2018 by Jan Bily