Drazí přátelé a zájemci o semináře s Janem Bílým. Tento rok je pro nás (tj. pro Jana a Alenu coby organizátorku Janových seminářů) jakýmsi "sabbatical-year, tedy rokem prázdninovým. Alena a její partner Tomáš budou mít mimino a já budu meditovat nad tím, jaké úžasné a úžasně nové semináře vám nabídneme příští rok. Nicméně na pár akcí se můžete těšit i 2017. Jen prosím o pochopení, že jich není mnoho. Ať se vám krásně žije!

Semináře, přednášky, workshopy do konce května 2017:

20. - 21. 5. 2017: Konference a festival ČASKu
Praha, DAP hotel v Dejvicích.
Další z řady konstelačních konferencí pořádaných Českou asociací systemických konstelací, na kterých budou návštěvnící mít možnost se seznámit s prací mnoha předních českých konstelářů. Na této konferenci budu mít příspěvek (90 min) s názvem "Rituální konstelace a koncept čtyř duší - rodinné, kmenové, esenciální a velké duše".
Informace a přihlášky (v brzku) na stránkách Asociace: ZDE

26. - 28. 5. 2017: Jóga, tantra, konstelace. Setkání Boha a Bohyně v nás.
Prodloužený víkend, začátek v pátek 17:00. Kubasova chalupa v Sudislavi nad Orlicí.
Vede: Dagmar Volfová a Jan Bílý
Seminář, ve kterém propojíme naši tělesně-duchovní sféru (jóga), spirituální a meditační cestu (tantra) a konstelační pohled na celek a skryté souvislosti. Seminář, který vytváří most mezi ženským a mužským principem, mezi jin a jan, nebem a zemí. Tento víkend bude zacílen na téma, které pasuje k měsící lásky a vztahů - na setkání Boha s Bohyní. V podzimním termínu (8. - 10. 9.) se pak podíváme na téma návratu ke kořenům, abychom mohli postoupit v našem vývoji do "esenciální duše".
Další informace zde

6. 6. 2017: Zaměstnání, povolání, poslání
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně přednáškový večer, kde budeme řešit klasickou otázku lidské existence, totiž zdali pracujeme, abychom žili nebo žijeme, abychom pracovali. Případně nic z předchozího.
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu.

8. - 10. 9. 2017: Jóga, tantra, konstelace
Prodloužený víkend, začátek v pátek 17:00. Hotel v přírodě, místo bude ještě sděleno
Vede: Dagmar Volfová a Jan Bílý
Podzimní volné pokračování jarního semináře, na které se samozřejmě můžete přihlásit i bez předchozí účasti Téma podzimního semináře je návrat ke kořenům, stažení se do své esence, odkud můžeme startovat další rozkvět. .
Další informace zde

• • • • • • • •
Adresy všech míst konání zde

 

 

 

© 2015-2017 by Jan Bily