Semináře, přednášky, workshopy do konce června 2018:

21. 3. 2018: Velký kruh života - šamanský koncept čtyř duší
Změna!!! Nové datum je 10.4.!

28. 3. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Druhé setkání mužů v tomto roce. "Mužské kruhy, které vedu, jsou velmi pestré. Najdete v nich muže, se kterými se znám již přes deset let, ale také ty, kteří přicházejí do takového kruhu vůbec poprvé. Zároveň, možná v důsledku doplnění kruhů konstelacemi, zde panuje velká míra důvěry a tolerance."
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

6. - 8. 4. 2018: Úplně normální rodinné konstelace
Prodloužený víkend, pátek 17:00 - neděle 16:00, Praha, Studio Pro
"Vy už vůbec neděláte takové ty úplně normální rodinné konstelace?", mi psala jedna paní, která má problematickou dceru a tuší (docela oprávněně) že by příčina mohla ležet v jejím rodinném systému. Takovými "základními rodinnými konstelacemi" jsem zde, před bezmála šestnácti lety začínal. Postupem času se k nim přidaly různé, většinou mnou "objevené" varianty - finanční, globální, konstelace symptomů, byznysové - a řadu dalších bych mohl ještě dlouho vyjmenovávat. Čas od času se ovšem (jako správný konstelář) vracím ke kořenům našeho řemesla. Takže opět po půl roce: Základní rodinné konstelace pro všechny.
Další informace zde, přihlášky zde.

10. 4. 2018: Velký kruh života - šamanský koncept čtyř duší
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o stále se opakujícím vývojovém cyklu, který se týká každého z nás a o způsobu, jakým ho vpustíme do našeho života.
Další informace a přihlášky přímo přes Maitreu

13. - 15. 4. 2018: Vztahy v rodině a partnerství - Konstelace s Janem Bílým
Prodloužený víkend, Poděbrady
Naše partnerské a pracovní vztahy jsou mnohdy nečekaně věrnou kopií vztahů, jež jsme zažívali během našeho dětství. V tomto semináři se konstelační technikou pokusíme rozklíčovat, pochopit a na hluboké úrovni přijmout to, co se v našich vztazích ukazuje.
Další informace zde

20. - 22. 4. 2018: Wellness-Konstelace Olomouc
Prodloužený víkend, Olomouc
"Wellness" je těžko přeložitelné slovo s významem "celkové zdraví, dobrá kondice, zdravý životní styl." Jak toho můžeme dosáhnout? Především tak, že se budeme nacházet v SOULADU s našimi pocity, s lidmi, kteří nás obklopují, s rodinou - jak původní, tak i případnou současnou. Tento soulad vytváří pocit, že "surfujeme" na vlně namísto abychom s ní bojovali.
Další informace zde

25. 4. 2018: Rituály lásky a vztahů aneb: Proč se (za pět dní) líbat pod třešní?
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně přednáškový večer, na kterém budeme řešit základní otázku každého z nás, totiž "Má mě rád(a) nebo nemá mě rád(a)? Případně nic z předchozího.
Další informace a přihlášky přímo přes Maitreu

24. - 27. 5. 2018: Jóga, tantra, konstelace
Čtyřdenní seminář na Kubasově chalupě, čtvrtek 16:00 - neděle 16:00, Orlické hory
S Dagmar Volfovou (jóga a tantra) a Janem Bílým (konstelace). V minulém roce jsme tento seminář měli dvakrát "naplněn až po okraj" - nejen lidmi (za to také dík), ale i aktivitami, které se z našeho pohledu výborně doplňují: Každodenním cvičením jógy, tantrickými rituály a konstelacemi, ve kterých odkrýváme pozadí našich zapletení se do osidel systému - ať už rodinného, partnerského nebo toho v práci. Tento rok jsme přidali ještě jeden den!
Další informace a adresa pro přihlášení zde.

29. 5. 2018: Magické myšlení, intuice a šamanismus
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o tom, co hlavní proud současné vědy neuznává, ačkoliv to přitahuje miliony lidí a vykazuje stoupající obrat. A kromě toho velmi úzce souvisí s konstelacemi.
Další informace a přihlášky přímo přes Maitreu

30. 5. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Třetí setkání mužů v tomto roce. "Sdílení mužů mezi sebou, v mužském kruhu, má neobyčejnou sílu. Jen to, že řekneme, co se děje, s čím si "lámeme hlavu", co nás znepokojuje či trápí (nebo naopak těší) může změnit náš život. Dynamika síly, důvěry a solidarity v takovém kruhu je prostě balzám na mužskou duši."
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

14. 6. 2018: Finanční gramotnost jinak: Konstelace peněžních souvislostí a přesvědčení
Celodenní seminář, 9:30 - 17:00, Praha, Maitrea
Intenzivní jednodenní konstelační seminář o našich finančních přesvědčeních, například: To si ještě nezasloužím ... Majetek a bohatství mě nějak ohrožují ... Peníze to u mne nedrží dlouho... Velké peníze mají jen gauneři ... a mnoho dalších. Přijďte se "finančně vzdělat trochu jinak"!
Další informace a přihlášky přímo přes Maitreu

15. - 17. 6. 2018: Konstelační přechodové rituály
Prodloužený víkend, začátek v pátek 17:00, Praha, DVAN
Pokud se chceme vydat dál, rozloučit se s již nepotřebným balastem a otevřít se možnostem budoucnosti, je nutné to, co je za námi uzavřit. To může být dětství a nevyřešený vztah s rodiči, zranění a pocity méněcennosti, neukončený vztah s dřívějšími partnery nebo nedokončené oddělení se od těch, kteří zemřeli. Dříve každá komunita lidí na tato a mnoho dalších témat pořádala tak zvané přechodové rituály, které usnadňovaly rozloučení se s tím, co je za námi a přijetí nového. Dnes nám v tom mohou pomoci konstelace.
Další informace a přihlášky zde

20. 6. 2018: Večerní kruh mužů
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Čtvrté setkání mužů v tomto roce. "Muž dokáže (téměř) vše. Postaví katedrálu, přeplaví se přes oceán, zastaví tank, doletí na Měsíc - pokud má poslání a cíl. Pokud ví, že jeho cesta je ta důležitá, správná, poctivá."
Další informace zde, přihlášky přímo přes Maitreu

22. - 24. 6. 2017: Letní slunovratné konstelace pohádek a mýtů
Prodloužený víkend, pátek 17:00 - neděle 16:00, Praha, Duhovka
Seminář s pravděpodobně nejdelší tradicí. A protože ten minulý (předvánoční) byl opravdu hluboký a úžasný, rozhodli jsme se tento typ semináře uspořádat ne jednou, ale hned dvakrát v roce. Takže se opět těšíme se na pohodový, zábavný a hluboký čas s tentokrát "letními" konstelacemi pohádek, mýtů a pověstí.
Další informace zde,
přihlášky zde.

27. 6. 2018: Rituály přechodu a cyklický čas
Večer, 18:00 - 21:00, Praha, Maitrea
Konstelačně-přednáškový večer o tom, co přechodové a transformační rituály jsou, kdy je vhodné je používat a jaký mají význam pro naši každodenní realitu a pocit úspěchu a štěstí.
Další informace a přihlášky přímo přes Maitreu

• • • • • • • •
Adresy všech míst konání zde

 

 

 

© 2015-2017 by Jan Bily