Doporučení před výcvikem

Ahoj, tohle je stránka jen pro ty, kteří se přihlásili do výcviku
Konstelace, rituál a drama 2018

1. O konstelacích - speciálně z mého pohledu:
Především tedy bych doporučoval si přečíst aspoň něco z toho, co najdete na tomto webu pod "informace o konstelacích".
Na mém blogu je článek, který jsem před lety napsal se záměrem, přiblížit čtenářům definici konstelací, osobnostního rozvoje a spirituality. Je to přepis mé přednášky "U Džoudyho" z roku 2009, tak to neberte doslovně :D. Tady je.
Samozřejmě pro ty, kteří mají čas a chuť na delší počtení, doporučuji některé z mých knih (seznam je tady).

2. Moc důležité jsou pro mne a můj pohled na "mytologické vnímání"
knihy Jeremy Naydlera. V češtině vyšel "Chrám kosmu" (recenze zde, dole na stránce) a The Future of the Ancient World (pouze v angličtině, můj obsáhlejší "výcuc" z knihy najdete zde, prosím nešířit)
Zde najdete další seznam "důležitých knih".

3. Mytologie, pohádky:
Tak především vše od Roberta Gravese (někdy také R. Ranke-Graves), který má vytříbený smysl pro mytologicko-magické vnímání reality. Speciálně jeho Řecké mýty a Zvedá se severní vítr (oba tituly vyšly v češtině). V angličtině pak The White Goddess.
Pohádny NIKOLIV od Boženy Němcové, spíš od bratří Grimů.

4. Ohledně jiného než lineárního pojetí času natočil Hollywood v posledních letech tři zajímavé filmy:
Počátek (info zde), Zdrojový kód (online k shlédnutí zde), Na hromnice o den více (info zde) a Interstellar (info zde). Myslím, že to není náhoda, že se nyní objevují takovéto filmy (a ještě k tomu jsou úspěšné), neboť jsem přesvědčen, že klíč k mnohému je v pojetí času.

5. No a samozřejmě, pokud vám to dovolí finance a váš čas
(viz předchozí bod :D), tak doporučuji se zúčastnit pokud možno mnoha konstelačních seminářů u jiných lektorů, abyste měli srovnání. :)))

6. A to nejdůležitější na konec:
10. 1. 2018 pořádám v pražské Maitrei večer s názvem "Základní konstelační pravidla a zákonitosti". Moc všem doporučuji! Začátek je v 17:00 a konecv 21:00. Bude to večer o tom, co neobyčejného a překvapivého nás konstelace a systemický pohled na svět učí. Na tento večer budou mít ti z vás, kteří se pak skutečně zúčastní výcviku slevu 100,- Kč, které jim vyplatím při nástupu do výcviku. Další informace a přihlášky přímo přes Maitreu


• • • • • • • •


© 2015-2017 by Jan Bily