Dvoudenní víkednový seminář
"Konstelační intenzivní postgraduál"
pro konsteláře/řky, občasné konsteláře/řky a pro všechny, kteří se chtějí rozpomenout na svůj konstelační výcvik a naučit se něco nového

Termín: 1. a 2. 12. 2018
Cena: 2500,- (včetně DPH, plus hotel)
Místo konání: Hotel Samechov
Časy: Sobota 10:00 - neděle 16:00
Přihlášky zde

Tento náš zbrusu nový výcvikový postgraduál se obrací na všechny, kteří mají za sebou konstelační výcvik a nyní hledají další cesty k rozvoji své práce. Nebo by rádi s konstelacemi začali, ale stále to nějak "nefunguje". Případně si chtějí ověřit svůj způsob práce a vyvarovat se "slepých skvrn".

V přátelském a podporujícím prostředí kolegů a bývalých spolu-studentů se podíváme na nové druhy konstelací (ristretta, zenové konstelace atd.), dále na možnosti spojení konstelací s jinými "spirituálními" technikami a metodami a nakonec i na vliv konstelační práce na přijetí našeho života takového, jaký je.

V mnoha přednáškách opakoval můj učitel Osho, že cesta ke změně není "dělání a chtění", ale zcela upřímné akceptování sebe a to včetně stínů, negativních stránek a všech těch věcí, které nás tak štvou, že je vlastně vůbec nechceme vidět.
"Zdali hraješ ve svém životě roli Ježíše nebo Jidáše, není důležité. Důležité je, aby sis uvědomil, že je to role, kterou sis vybral, ale s kterou se neidentifikuješ. Hraj ji prostě dobře, klidně se zápalem, ale nezaměňuj ji s realitou. Teprve tak nebudeš na tom, co se ti děje, ulpívat nebo s tím zápasit. A teprve tehdy se začneš, "slowly slowly" a bez tvého úsilí, měnit."

V konstelacích máme dvě možnosti. Ta jedna je terapeutická, která vede přes rozmotávání věcí, které leží v naší minulosti. Ta druhá je - dovolte mi tento výraz - zenová. Je to cesta bezvýhradného bytí "tady a teď". V ristrettech (krátké intenzivní konstelace s tím, co JE NYNÍ) a v zenových konstelacích (zdánlivě paradoxní, hlavou neřešitelné konstelace) máme možnost, se vydat touto druhou cestou.

Moc se na tento seminýř, který doplňuje a rozšiřuje (nejen mé) konstelační výcviky, těším - ale především se těším na vás!
Jan.


Zpátky na přehled všech akcí
• • • Přihlášky zde • • • Spolujízdy zde