Dvoudenní víkednový seminář
"Praktika 2018"
pro konsteláře/řky, občasné konsteláře/řky a pro všechny, kteří se chtějí rozpomenout na výcvik (například u Jana Bílého)
PLUS: Rituál podzimní rovnodennosti (Mabon)

Termín: 22. a 23. 9. 2018
Cena: 2500,- (včetně DPH, plus hotel)
Místo konání: Hotel Samechov
Časy: Sobota 9:30 - neděle 16:00
Přihlášky zde

I tento rok jsme se rozhodli uspořádat toto tradiční setkání všech, kteří mají zájem na zdokonalení svého konstelačního umění, intuice a vhledu. Zároveň jsou naše "praktika" příležitostí potkat se s přáteli z výcviku a s kolegy s dřívějších nebo pozdějších výcviků, případně se seznámit s úžasnými lidmi.

Setkání a praktika probíhají stylem: Absolventi konstelují, asistenti komentují a Jan k tomu nakonec dá svoji "třešničku na dortu". Samozřejmě bude čas i prostor pro vyprávění, small-talk a i navazování známostí. Kromě toho spadá termín našich "praktik" na dobu oslavy jednoho z osmi tradičních "pohanských" svátků (podzimní rovnodennost, Mabon), který náležitě a rituálně oslavíme. Je to svátek, jež je vhodný pro poděkování za léto (a nejen to) a například i napomáhá harmonickému ukončení vztahů.

Těšíme se tedy na mnoho absolventů (i dávno minulých) výcvikových ročníků a další milé lidi a nadšence. Tradičně je atmosféra při těchto setkáních prostě úžasná!

Hezké dny,
Jan a Alena.


Zpátky na přehled všech akcí