Seminář v Poděbradech, prodloužený víkend
Vztahy: Partnerství, rodina, byznys
Konstelace s Janem Bílým

Datum: 12. - 14. 10. 2018
Místo konání: Bude ještě určeno
Cena: 2900,- Kč včetně DPH
Časy: pátek 17:00 - ca. 20:00, sobota 9:30 - ca. 17:00, neděle 9:30 - 16:00

Přihlášky mailem na: hana.slobodova@ubi-ibi.cz

Naše vztahy k rodičům, prarodičům i k sourozencům předurčují kvalitu a intenzitu pozdějších vztahů k partnerovi či partnerce a dokonce ovlivňují i naše vztahy na pracovišti, k penězům a naši schopnost prožívat úspěch a štěstí v životě. Rozklíčování a pochopení toho, jak se stavíme k těm, kteří "jsou větší" - tedy k rodičům a předkům - může pozitivně ovlivnit náš celý život.

Lidové rčení říká, že se ženám daří špatně ve vztahu a mužům po vztahu. Proč je tomu skutečně tak často? Proč muži utíkají před rodinnými problémy do práce, do hospody, do sportu a později, po tom, co je jejich vztah v troskách, se v žalu utíkají ...opět k práci nebo k počítači? A především: Jak souvisí naše pozdější vztahové problémy s tím, co jsme zažívali jako malé děti? Jakým způsobem se zobrazují naše rodiče a prarodiče v našich partnerech, na které již několik měsíců po počáteční zamilovanosti začneme projikovat naše "děstské" těžkosti a zranění?

Tyto a mnoho dalších otázek týkajících se témat rodinných a partnerských vztahů, hloubky vztahu a jeho trvání, dětí a jejich vztahu k rodičům a mužského a ženského principu v nás budeme na tomto semináři řešit, diskutovat a hlavně na ně stavět konstelace.

Tento seminář je dalším pokračováním úspěšného semináře na jaře 2018 a navazuje na dvě Janovi knihy - na knihu "Láska, vztahy, konstelace", vydanou v roce 2008 v nakladatelství Maitrea a na další, která nese název "Vidím v tobě boha, vidím v tobě bohyni" o partnerství třetího stupně, která vyšla před třemi lety v nakladatelství Synergie. V obou knihách je vysloven názor, že jsou to právě rodinné a partnerské vztahy (a někdy především "nevztahy"), které nám nyní ukazují další cestu osobního rozvoje - cestu svobody a zároveň závazku, cestu nelpění a zároveň neutíkání.


• • • • • • • •

Zpátky na přehled všech akcí