Seminář v Poděbradech, prodloužený víkend
Jóga, zen a (ristretto)-konstelace v Poděbradech
s Dagmar Volfovou a Janem Bílým

Datum: 23. - 25. 11. 2018
Místo konání: Poděbrady, Dům dětí a mládeže
Cena: 3100,- Kč včetně DPH
Časy: pátek 17:00 - ca. 20:00, sobota 9:30 - ca. 17:00, neděle 9:30 - 16:00

Přihlášky mailem na: hana.slobodova@ubi-ibi.cz

Lze skrze jógu a konstelace dosáhnout osvícení? To samozřejmě (jako neosvícený :) nevím. Ale "moje" konstelace se ubírají stále víc směrem k hlubokým, intenzivním vhledům a přijetí všeho tak, jak to je. Právě proto velmi rád kombinuji svoji práci (ve formě malých "ristretto-konstelací") s vědomou jógou, kterou vyučuje Dagmar Volfová. Udělejte si tedy úžasný víkend v lázeňském městě Poděbrady a spojte ho s intenzivními vhledy a zážitky na tomto semináři. Velmi doporučeno také pro muže, kteří jsou občas možná "příliš v hlavě".

Co vás tento víkend čeká:

Jan Bílý (bývalý žák Osha) povede "ristretto"-konstelace, což jsou kratší, velmi intenzivní vhledy do našeho "světského" zapletení. Ať už jsme jakkoliv ovlivněni původní rodinou, rodiči či sourozenci, dětskými neduhy a traumaty, nenaplněnou láskou, problematickými vztahy či chybějícími finančními úspěchy, je toto naše "zapletení se" vždy překážkou k prožívání vnitřního i vnějšího světa "tady a teď". V konstelacích se ukazuje, že skrze intenzivní prožití naší situace a pochopení toho, jak a proč jsme si tuto situaci vytvořili, se můžeme tohoto našeho zapletení zbavit.

Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) strávila 5 let studiem jógy, lidské psýché a tradiční tantry pravé ruky v Indii a dalších částech světa. Své zkušenosti využívá k učení jemné jógy zaměřené na pozornost, vědomí a vnímání těla. Tantrická jóga v jejím podání je o přijetí jak světlých, tak i stinných stránek našeho života. Praxe je nenáročná na tělesný výkon, takže je vhodná i pro starší lidi a muže. "Chvilka zastavení a jógová praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. To nám umožňuje uvolňovat vzorce myšlení, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí." (Její stránky najdete na www.simhayoga.cz)

Oba společně pak v té části semináře, jež je vyhrazené pro sdílení komentují proces, jímž účastníci procházejí a samozřejmě i odpovídají na specifické otázky, vynořující se v průběhu víkendu.

• • • • • •

Zpátky na přehled všech akcí