Konstelační seminář, zabývající se netradičním pohledem na podnikání a zaměstnání.
Esence byznysu

Datum: 6. a 7. 4. 2019
Místo konání: Bratislava, přesné místo bude ještě doplněno.

Cena: 190,- Euro
Časy: sobota 9:00 - ca. 18:00, neděle 9:00 - ca. 16:00
Přihlášky mailem na: boris.lukac@heuristic.sk

Svět dnešního businessu prochází obdobím radikálních změn. Každému z nás je jasné, že náš současný způsob "byznysu" se musí radikálně změnit, neboť jednak se naše zdroje (a to nejen surovinové, ale i ty čistě lidské) stále víc vyčerpávají, na druhé straně se nesmírně zvětšuje tlak na naši výkonnost. Jednoduše řečeno jsme stále unavenější a demotivovanější. Nadto se s nasyceností trhu zmenšuje prostor pro další konzum či nikým nechtěné služby.

Zároveň však roste i naše uvědomování si našich skutečných potřeb - emočního zázemí, pocitu štěstí, naplněnosti, mění se naše hodnoty a představy, jak by naše nová, vědomá práce mohla vypadat. Tyto touhy a představy jsou ale jen málokdy v souladu s tím, co nám pracovní, byznysové, nebo dokonce korporátní prostředí nabízí. Zde jde většinou stále ještě o růst, expanzi a maximalizaci zisku, neboť pořád platí, že úspěch firmy se neměří štěstím jejich zaměstnanců, ale "tvrdými" čísly.

V této situaci se ptáme, zdali vůbec existuje cesta k větší spokojenosti a naplnění v práci, a jak by tato cesta mohla vypadat. Co musíme změnit, co si uvědomit, s čím se vyrovnat, jaké nezpracované resty z doby, kdy jsem byli dětmi nebo adolescenty nám brání v otevřenosti, odvaze, autentičnosti v zaměstnání, nebo při našem podnikání.
Jinak řečeno: Jak skloubit esenci našeho bytí s podnikáním, prací a byznysem.

Systemické konstelace zde mohou být výtečná pomoc, neboť jednak nám ukazují naše zapojení do celku a odhalují souvislosti, které obyčejně na začátku našeho hledání nevidíme, jednak nás vedou k samé podstatě naší existence. Tato poradenská a prožitková technika, jejíž kolébkou byla rodinná terapie, nyní stále víc proniká do světa byznysu.

Jan Bílý patří mezi špičkové české odborníky v používání systemických konstelací v různých oborech. Je předsedou České asociace systemických konstelací a častým speakerem na různých konferencích. Jeho speciality jsou přirozené cykly v podnikání, spojování šamanských rituálů a racionálních metod a využití intuice, humoru a meditace v byznysu. Po 27 letech pobytu v Německu, kde se také v konstelacích "vyučil", má nyní svůj domicil v Praze. Je autorem osmi knih a své semináře nabízí nejen v ČR, ale po celé Evropě.

• • • • • • • •

Zpátky na přehled všech akcí